O bcandle.pl

bcandle.pl to internetowy i stacjonarny concept store.

Od 2019 roku jesteśmy przestrzenią, w której możesz się odprężyć i zadbać o siebie. Nasza marka jest producentem naturalnych świec sojowych, wosków, kadzideł i dodatków do wnętrz. Zajmujemy się również sprzedażą innych naturalnych wyrobów, rękodzieła, akcesoriów do domu i akcesoriów lesswaste. Chętnie współpracujemy z innymi Twórcami i Manufakturami!

bcandle.pl to mała polska marka tworząca w samym sercu Śląska - w Katowicach. Nasze produkty sojowe są robione ręcznie z pasją i szacunkiem do Natury. W każdy produkt staramy się włożyć jak najwięcej pozytywnej energii abyście mogli cieszyć się niepowtarzalnym pachnącym klimatem!

Pomysł na markę narodził się z chęci stworzenia własnego, naturalnego produktu. Materiały dobieramy tak, by były dobre dla środowiska i zwierząt, nasze wyroby są wegańskie i nie testowane na zwierzętach. bcandle.pl to miejsce w duchu less waste, staramy się nie marnować i używać ponownie :) 

 

W bcandle.pl staramy się jak najbardziej dbać o Naturę, używamy opakowań z odzysku, nasze etykiety są z papieru z recyklingu, a słoiki po świecach możesz używać do przechowywania drobiazgów :)

 

 

Nasz sklep stacjonarny i pracownia:

Katowice, ul. Jagiellońska 21

 


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl